Ja, és szerintem senki nem az indulatait akarja kezelni...
Téma: | Címkék: online tréning, düh, harag, indulat, indulatkezelés
![]() |
"Miért is akarna változtatni indulatos viselkedésén, az akárki? Milyen kára származik abból, hogy indulatos? Konkrétan. A gyerekével nem érti meg magát, és kétségbe van esve? A férjével folyton veszekednek és ettől már megőrül? A főnöke soha nem őt lépteti... folytatás » |
6 + 1 érv az indulatkezelés mellett
Téma: | Címkék: harag, indulat, düh
![]() |
Összeszedtem néhány érvet arról, hogy miért érdemes az indulataiddal foglalkoznod: folytatás » |
Tudod mit, maradj csak méregzsák!
Téma: 8 ok arra, hogy miért maradj indulatos | Címkék: konfliktus, indulat, düh, harag
![]() |
Egy jó ideje foglakozom azzal a témával, hogy tanuljuk meg végre kezelni az indulatainkat. Most pedig azzal jövök, hogy miért NEM érdemes ezzel foglalkoznod? folytatás » |
Téma: | Címkék: agresszió, düh, harag
![]() |
A kérdés a haragra, az indulatok kifejezésére vonatkozik, bár jobban belegondolva teljesen mindegy. A lényeg, hogy az ehhez kötődő érzésekkel, gondolatokkal és viselkedéssel foglalkozni kell. Természetesen az is meghatározó, hogyan voltunk bátorítva... folytatás » |
1 / 1
Amire számítani lehet: gyakorlatias ötletek, példák a hatékonyabb vezetői viselkedés eléréséhez, valamint értesítés a legújabb cikkek felkerülésekor. Leiratkozás bármikor, 1 kattintással!
Az egyéni konfliktuskezelési stratégiák feltárásához nyújt segítséget a Thomas-Kilmann teszt. A kérdőív kitöltésével kiderülhet, mi jellemzi leginkább a viselkedésünket olyan helyzetekben, amikor a különböző érdekek,szándékok ütköznek egymással.
Király Gertrúd vagyok, Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coach. Szakmailag maximálisan elkötelezett vagyok a folyamatos fejlődésre, növekedésre való inspirálás irányába. A Stakeholder Centered Coaching keretében segítem a vezetőket egy olyan viselkedésbeli változás elérésében, amit ők választottak, olyan kulcs érintettek megítélése alapján, akiket ők választottak.
Gyorsan átttekinthetővé teszi a vezetői kompetenciák szintjeit, és az "gap"-peket, azaz a fejlesztendő területeket.
A blogon található 150 + bejegyzés közül, ezeket az írásokat olvasták eddig a legtöbben:
Letölthető tanulmányok, tesztek, és további anyagok, amelyek többek között gyakorlati példákon keresztül is segíthetnek, támpontokat adhatnak a hétköznapokban és az önismeret terén is.
(1), érzelmi intelligencia (2), kapcsolatok (1), konfliktuskezelés (1), magatartás (1), magatartásváltozás (1), növekedés (1), szokás (2), üzleti coaching (1), változás (1), vezetői önismeret (1), agresszió (1), akadály (1), akcióhős (1), álmodozó (1), ambíció (2), asszertivitás (1), átkeretezés (1), beavatkozás (1), bírósági per (1), bocsánatkérés (1), cégkultúra (1), cél (2), célkitűzés (3), célok (1), csapat (1), csatorna (1), düh (4), egyensúly (2), együttműködés (3), elégedettség (1), elismerés (2), elkerülés (1), elkötelezettség (3), elköteleződés (1), elvek (1), empátia (2), eredmény (1), érzelem (1), érzelmek (4), érzelmi inteligencia (1), érzelmi intelligencia (3), executive coaching (2), fejlődés (1), figyelem (3), fókusz (1), gondolkodásmód (5), gondolkodásmód coaching (1), gondoskodó (1), hallgatás (1)